Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubek z kolorowym nadrukiem

( ilość produktów: 118 )

Personalizowane kubki z nadrukiem.

Na naszej stronie internetowej, gdzie znajdują się produkty prezentowe personalizowane są przede wszystkim produkty, które zawierają nadruki. Dlatego też w kategorii - nadruki, nie mogło zabraknąć tak popularnego i podstawowego produktu gospodarstwa domowego, jakim jest - kubek ceramiczny!

Któż z Nas nie korzysta na codzień z kubka ceramicznego? Pewnie prawie każdy ma w swoim domu, przynajmniej jeden, kilka albo kilkanaście kubków ceramicznych, z których codziennie korzysta. Kubki ceramiczne mogą być takie same, to znaczy mogą być zestawem o takim samym kolorze i kształcie. Mogą się także różnić ze sobą tak, że każdy po prostu jest inny. Kubki ceramiczne mogą różnić się przede wszystkim pojemnością, kształtem, uchwytem, wzorem, kolorem, nadrukiem, czy też personalizacją!

Personalizacja w naszym przypadku jest bardzo istotna, bo właśnie personalizacją wyróżniają się i charakteryzują się nasze produkty prezentowe, a w tym przypadku kubki ceramiczne. Kubki ceramiczne mają nadruki wykonane metodą sublimacji. Mogą zawierać proponowane wzory i teksty oraz oryginalną dedykację.

Jak zamówić kubek ceramiczny z personalizowanym nadrukiem dla siebie bądź dla kogoś w prezencie?

Wcale nie jest to trudne! Jednak z pewnością najciężej będzie wybrać jeden wzór kubka! Zależy to  od tego dla kogo kupujemy taki drobny prezent albo z jakiej okazji. Jeśli wybraliśmy już odpowiedni model kubka ceramicznego to następnie na stronie znajdują się odpowiednie pola, w które należy wpisać dedykacji, która ma znajdować się na kubku prezentowym. Oprócz tego, należy jeszcze wybrać odpowiednią stronę kubka ceramicznego, w zależności od tego, czy chcemy aby nadruk znajdował się po prawej, czy po lewej stronie produktu. Po dokonaniu opłaty, nadruk na wybranym kubku zostanie wykonany metodą sublimacji. Oryginalny kubek zostanie zapakowany w kartonik i wysłany do Państwa.

Jakie okazje są najlepsze aby podarować kubek z nadrukiem w prezencie?

Tak naprawdę prawie każda okazja odpowiednia aby podarować komuś kubek w prezencie. Tym bardziej, że nasze kubki ceramiczne nie są zwykłe i banalne lecz nietuzinkowe ze względu na nadruk, personalizację i dedykację! Taki pomysł na prezent będzie odpowiedni dla np.:

➔   Koleżanki z okazji urodzin - kubek z nadrukiem będzie świetną pamiątką oraz praktycznym prezentem!

➔   Mamy z okazji Dnia Mamy - każdy prezent przynosi Mamie wiele radości! Taki personalizowany przyniesie prawdopodobnie podwójną radość, bo nie dość, że kubek jest praktyczny to jeszcze wykonany z myślą właśnie o Mamie!

➔   Babci z okazji Dnia Babci - kubek ceramiczny z nadrukiem nie jest banalnym prezentem z okazji Dnia Babci! Personalizacja nada nietuzinkowości i niebanalności temu produktowi!

➔   Dla dziewczyny bez okazji - jeśli podarujesz Dziewczynie taki piękny, personalizowany kubek ceramiczny , to prawdopodobnie będzie to jej ulubiony kubek!

➔   Dla Żony z okazji Dnia kobiet  - Żona z pewnością ma już wiele kubków w swoim gospodarstwie domowym, ale ile z nich to kubki z nadrukiem z personalizowaną dedykacją? Prawdopodobnie będzie to wyjątkowy dla żony kubek ceramiczny od męża!

➔   Dla kawalera na wieczór kawalerski - na wieczorze kawalerskim najważniejsza jest obecność przyjaciół! Jednak fajnie będzie podarować coś drobnego, co przy okazji będzie świetną pamiątką! Personalizowany kubek ceramiczny z nadrukiem!

➔   oraz na  wiele, wiele innych okazji

Kubki ceramiczne z nadrukiem, ciekawą reklamą Twojej firmy!

Kubki ceramiczne to nie tylko praktyczny przedmiot gospodarstwa domowego. To oczywiście ciekawy i niebanalny produkt na prezent dzięki dedykacji i personalizacji. Warto również zaznaczyć, że kubki z nadrukiem są też w pewnym sensie reklamą np. Państwa firmy. Nadrukiem na kubku ceramicznym może być wzór z logiem Państwa firmy, dzięki czemu produkt ten stanie się reklamą, która z pewnością pomoże w rozpromowaniu firmy wśród potencjalnych klientów/ odbiorców.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Szybko, sprawnie i rzetelnie.
2024-04-17
Super. Zgodne z oczekiwaniem.
pixel