Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kieliszki do szampana z grawerem

( ilość produktów: 29 )

Kieliszki do szampana idealne na prawie każdą uroczystość!

W kategorii szkło i ceramika nie mogło zabraknąć kieliszków do szampana! Kieliszki do szampana są jednymi z najbardziej popularnych akcesoriów gospodarstwa domowego. Kieliszki do szampana są najczęściej stawiane na stole podczas różnych uroczystości i ważnych okazji jak np. wesele, urodziny, bankiety. Szampan najczęściej kojarzy się z sukcesem, radością i elegancją, dlatego też przy danej okazji nie może zabraknąć specjalnych kieliszków, idealnych właśnie do szampana!  

Czym wyróżniają się nasze kieliszki do szampana? Personalizacja grawerem metodą laserową.

Kieliszki do szampana są bardzo popularnym szklanym produktem, łatwo dostępnym w zakupie. Charakteryzują się tym, że są wysokie i wykonane z odpowiedniego szkła o specjalnej strukturze. Z reguły pięknie się błyszczą, tym bardziej jeśli się o nie dba i odpowiednio przechowywuję.  

Nasze kieliszki do szampana różnią się od zwykłych kieliszków tym, że są personalizowane grawerem naniesionym techniką laserową. Ponadto, wyróżniają się różnymi wzorami. Jest ich tak wiele, że z łatwością można dobrać odpowiedni wzór do wielu osób, które chcielibyśmy obdarować z wielu okazji! Co więcej, na każdym z kieliszków do szampana może znaleźć się imienna dedykacja i wygrawerowana personalizacja! Na kieliszkach do szampana znaleźć się mogą również daty ważnych wydarzeń np. ślubu.  

Personalizowane kieliszki do szampana, wyjątkowym prezentem na wiele okazji dla prawie każdego!  

Dzięki temu, że kieliszki do szampana są personalizowane, to tym bardziej są odpowiednimi produktami aby podarować je w prezencie. Może to być jeden kieliszek, może to być duet, a może być to całkiem pokaźny zestaw kieliszków do szampana, który ucieszy z pewnością nie jedną osobę np. z okazji urodzin, czy rocznicy ślubu.  

Komu i z jakiej okazji podarować kieliszki do szampana?  

Jeśli nie masz pomysłu komu i z jakiej okazji możesz podarować kieliszki do szampana, jaki wzór wybrać itp. to pod spodem podajemy kilka przykładów wraz z linkami, które przekierują do odpowiednich produktów, które być może będą dla Państwa inspiracją.      

➔   Na rocznicę ślubu - idealny prezent dla dwojga. Spraw prezent dla żony czy męża, lub w prezencie rocznicowym dla kogoś bliskiego.

➔   Dla zakochanych  - idealny pomysł na prezent dla zakochanych np. z okazji walentynek lub bez okazji!

➔   Z okazji ślubu lub rocznicy ślubu - nie dość, że kieliszki do szampana to piękny i praktyczny prezent, to jeszcze oryginalny, bo może zawierać datę tego pięknego dnia!

➔   Dla żony lub Dla męża -z okazji jakiejś okazji lub bez okazji! Kieliszków do szampana nigdy za wiele!

➔   Zestaw kieliszków na 50 urodziny - Może komuś się potłukły pierwsze zestawy kieliszków do szampana i potrzebuje nowych? Takie okrągłe urodziny będą wspaniałą okazją na podarowanie zestawu kieliszków do szampana, które będą świętowały wraz z jubilatem kolejne urodziny!

➔   Dla Taty - z okazji Dnia Taty, albo z okazji urodzin czy imienin.    

Niebanalne kieliszki do szampana jako wyjątkowy i elegancki upominek.  

Nawet jeśli ktoś ma już w swoim gospodarstwie domowym kieliszki do szampana, to z pewnością nie ma takich wyjątkowych, na których znajduje się personalizacja wybrana właśnie przez Was! Po za tym, kieliszki jak to kieliszki są ze szkła a szkło lubi się tłuc, dlatego też kieliszków do szampana w domu nigdy za wiele! Kieliszki do szampana są proste w utrzymaniu czystości i estetyki. Należy je jednak odpowiednio przechowywać aby zachować ich pierwotny blask i wyjątkowość na długi, długi czas!  

Z całą pewnością, każdej osobie, która ceni sobie elegancję, wyjątkowość i nietuzinkowość, spodobają się grawerowane, personalizowane kieliszki do szampana! Kieliszki te są doskonałym pomysłem na prezent dla siebie bądź bliskiej osoby. Taka grawerowana personalizacja pozostanie pamiątką na długi czas i będzie cieszyła osobę obdarowaną za każdym razem, kiedy wyciągnie kieliszek z okazji jakiejś uroczystości.   Kieliszki do szampana z grawerem mogą stanowić część zastawy weselnej, pełniącej również funkcję winietek. Kieliszki do szampana mogą być winietkamie wtedy, kiedy będą wygrawerowane na nich imiona gości weselnych. Będzie to z pewnością ciekawy pomysł, który jednocześnie stanie się pamiątką dla każdego z gości!  

Kieliszki do szampana wraz z innymi produktami naszego asortymentu.

Kieliszki do szampana mogą być głównym prezentem np. na urodziny, bądź dodatkiem do prezentu np. z okazji ślubu. Personalizowane kieliszki do szampana, mogą również stanowić część zestawu, który skompletujecie Państwo wybierając przeróżne grawerowane produkty z naszego asortymentu. Z pewnością zestawy te będą niebanalne i nietuzinkowe, a co za tym idzie, będą stanowiły świetny pomysł na prezent!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
Dobry kontakt i szybkość.
2024-04-17
Super. Zgodne z oczekiwaniem.
pixel